Klik Taxi aplikacija za brzo i besplatno pozivanje taksi vozila u Crnoj Gori

PODGORICA: Taksi poskupio, evo za koliko!

“U Podgorici je preveliki broj taksi vozila, a 95 odsto taksi firmi ne izmiruje obaveze ni prema državi i prave samim tim damping cijenu. Kada bi svi izmirivali obaveze prema zakonima i odlukama cijena taksi prevoza ne bi nikako mogla da bude ni 55 a ni 60 centi, nego mnogo više. Ali upravo zbog nerada pg taxi broj državnih organa i nekontrole dešava se to što se dešava”, navodi Vujović. Ova odluka kao novinu propisala je uvođenje starta, a koliko će on iznositi na taksistima je da sami odluče. Kilometar vožnje vozilima PG taksija za pet centi je skuplji, pa umjesto 55 građani plaćaju 60 centi, piše Dan.

2001: A Space Odyssey (1968) – IMDb

2001: A Space Odyssey ( .

Posted: Thu, 26 Feb 2015 08:23:46 GMT [source]

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *